15.6" Slim 40Pin NV156FHM-T08 1920*1080 FHD On-Cell Touch Laptop LCD scherm vervanging
Laptop scherm
1 Meningen
Praatje Nu
Inleiding van het product Perfecte vervanging De 15.6" NV156FHM-T08 is een slank 40 pin LCD scherm, ideaal voor laptop vervanging.het garanderen van naadloze compatibiliteit en betrouwbare prestaties ... Bekijk meer
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.