15.6" Slim 40Pin 1920*1080 FHD NV156FHM-T06 On-Cell Touch Laptop LCD scherm vervanging
Laptop scherm
2 Meningen
Praatje Nu
15.6" Slim 40Pin 1920*1080 FHD NV156FHM-T06 On-Cell Touch Laptop LCD scherm vervanging Productkenmerken Model NV156FHM-T06 Schermgrootte 15.6 inch Interface EDP 40Pin Verzending DHL Fedex UPS TNT EMS ... Bekijk meer
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.