On-Cell Touch 15.6 " Slim 40Pin 1920*1080 FHD NV156FHM-T07 Laptop LCD scherm
Laptop scherm
1 Meningen
Praatje Nu
Inleiding van het product De NV156FHM-T07 is een 15,6 inch Full HD laptop scherm met 1920 × 1080 resolutie en On-Cell Touch technologie, die scherp beeld en soepele touch respons voor zakelijk en ... Bekijk meer
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.
On-Cell Touch 15.6