BENT BOE 15.6" Slim 30Pin NV156FHM-N63 FHD Laptop LCD Scherm Vervanging
Laptop scherm
2 Meningen
Praatje Nu
►Productintroductie Dit 15,6" Slim FHD LCD-scherm met 30-pins ontwerp past naadloos, ideaal voor het vervangen van commerciële laptops die betrouwbare schermen nodig hebben. BOE's 15,6" FHD vervanging... Bekijk meer
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.
BENT BOE 15.6