Nieuwe BOE 144Hz NV156FHM-NY4 15,6" Slim 40Pin 1920*1080 FHD Laptop LCD Scherm
Laptop scherm
2 Meningen
Praatje Nu
Inleiding van het product 1-BOE's nieuwe NV156FHM-NY4 is een 15,6 inch smal laptop LCD scherm met 40Pin interface, met 1920 * 1080 FHD resolutie voor scherpe, levendige beelden.- Ik weet het niet. 2... Bekijk meer
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.
Nieuwe BOE 144Hz NV156FHM-NY4 15,6