Slim 13,3 inch Laptop Scherm Edp 40pins FHD 45% NTSC IPS NV133FHM-N41 Met Frame
Laptop scherm
5 Meningen
Praatje Nu
13.3 inch Laptop Screen Slim Edp 40pins FHD 45% NTSC IPS NV133FHM-N41 Met Frame De NV133FHM-N41 is een 13,3 inch laptop met een slank en modern formaat, een EDP 40-pin verbinding en een Full HD... Bekijk meer
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.