Oorspronkelijke 16,0" Slim 30Pin N160JCA-EEL voor ThinkPad T16 Laptop LCD scherm vervanging
Merknaam: Innolux
Modelnummer: N160JCA-EEL
MOQ: 2 stuks
Prijs: Negotiable Price
Verpakking: Bubble tas + bellenkamer + Geschikte harde doos
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China
Certificering:
CE/FCC/RoHS
Model:
N160JCA-EEL
Schermgrootte:
16.0 inch
Interface:
EDP 30PIN
Ondersteuning kleur:
16,7 miljoen 45% NTSC
Levering vermogen:
1000 pc's maand
Markeren:
16
0 inch ThinkPad T16 LCD-scherm
30-pins N160JCA-EEL laptopdisplay
Productbeschrijving
Kenmerken
    • N160JCA-EEL 16.0" Slim IPS LCD, 1920×1200 WUXGA, 30Pin connector, perfecte directe vervanging voor ThinkPad T16 laptop schermen.
    • Oorspronkelijk 16-inch N160JCA-EEL mat IPS-scherm, 30Pin slank ontwerp, 60Hz verfrissing, levert helder beeld voor ThinkPad T16.
    • 16.0" N160JCA-EEL LCD vervanging, 1920x1200 resolutie, 30Pin interface, brede kijkhoeken ideaal voor ThinkPad T16.
    • ThinkPad T16 compatibel N160JCA-EEL 16" slank scherm, 30 pin, IPS matte paneel, scherpe WUXGA-beelden voor dagelijks zakelijk gebruik.
    • N160JCA-EEL 16.0 inch originele LCD, 30 pin slank profiel, 1920×1200, anti-glare IPS, betrouwbare upgrade voor ThinkPad T16.
    • 16" N160JCA-EEL IPS display vervanging, 30 pin connector, 16:10 beeldverhouding, naadloos geschikt voor ThinkPad T16 laptops.
Productbeschrijving
Merken Innolux
Model N160JCA-EEL
Grootte 16.0 inch
Videoconnector EDP 30Pin
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Resolutie 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA
Vormstijl Slim (PCBA gebogen, T≤3,0 mm)
Werkstand Slim (PCBA gebogen, T≤3,0 mm)
Afbeeldingsdetails
Oorspronkelijke 16,0" Slim 30Pin N160JCA-EEL voor ThinkPad T16 Laptop LCD scherm vervanging 0
Een stop om ons te leren kennen
Oorspronkelijke 16,0" Slim 30Pin N160JCA-EEL voor ThinkPad T16 Laptop LCD scherm vervanging 1
Oorspronkelijke 16,0" Slim 30Pin N160JCA-EEL voor ThinkPad T16 Laptop LCD scherm vervanging 2
Oorspronkelijke 16,0" Slim 30Pin N160JCA-EEL voor ThinkPad T16 Laptop LCD scherm vervanging 3
Oorspronkelijke 16,0" Slim 30Pin N160JCA-EEL voor ThinkPad T16 Laptop LCD scherm vervanging 4
Oorspronkelijke 16,0" Slim 30Pin N160JCA-EEL voor ThinkPad T16 Laptop LCD scherm vervanging 5
Oorspronkelijke 16,0" Slim 30Pin N160JCA-EEL voor ThinkPad T16 Laptop LCD scherm vervanging 6
Oorspronkelijke 16,0" Slim 30Pin N160JCA-EEL voor ThinkPad T16 Laptop LCD scherm vervanging 7
Oorspronkelijke 16,0" Slim 30Pin N160JCA-EEL voor ThinkPad T16 Laptop LCD scherm vervanging 8